آغاز راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن در فیروزکوه

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۹ در فیروزکوه همزمان با سراسر کشور به دلیل مقابله با شیوع بیماری کرونا به صورت خودرویی و موتوری آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، راهپیمایی خودرویی و موتوری با حضور خانواده‌ها در فیروزکوه از ساعت ۱۰ صبح از مقابل آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع) آغاز شده و خانواده‌ها با خودروی شخصی خود و برخی نیز بر روی موتورهای خود به سمت مزار شهدای شهر فیروزکوه در حال حرکت می باشند.

بر اساس این گزارش، ستاد ملی مقابله با کرونا به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری و ورود به موج چهارم کووید -۱۹، با لحاظ پروتکل‌های بهداشتی و عدم برگزاری تجمعات تصمیم گرفت که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به صورت خودرویی و موتوری برگزار شود.

امسال، علی رغم شیوع کرونا و تغییر شکل برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم غیور، انقلابی و شهیدپرور فیروزکوه باردیگر به صحنه آمده و با حضور در داخل خودروهای خود بار دیگر یکصدا با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت دوباره کردند.

گفتنی است، ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه سخنران مراسم جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرستان فیروزکوه می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا