احداث جاده کمربندی سرخه- فیروزکوه

فرماندار شهرستان سرخه از احداث جاده کمربندی مسیر سرخه به فیروزکوه خبر داد و گفت:‌طرح‌های خوبی امسال در سرخه در حوزه راه پیگیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از فارس، علی‌محمد مؤیدی‌زاده اظهار کرد: یکی از پروژه‌های کلنگ‌زنی‌شده در هفته دولت، احداث آموزشگاه ۶ کلاسه شهید حسن حسنان بود.

او گفت: اعتبار تخصیصی این طرح در سال جاری، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و برای سال آتی نیز حدود سه میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

فرماندار شهرستان سرخه بیان کرد: کمربندی جنوبی شهرستان سرخه که در روزهای اخیر حفاری‌های آن از بلوار امام رضا (ع) در کنار CNG آغاز شده است، در سال جاری تا حدود ۱.۵ کیلومتر ادامه خواهد داشت و اعتبار آن در حال حاضر، بالغ بر دو میلیارد تومان است.

مؤیدی‌زاده بیان کرد: در تلاش هستیم تا در خصوص اتصالات آن نیز اعتباراتی دریافت کنیم تا این کار به انجام برسد.

او علت تأکید بر پیشرفت کمربند جنوبی را استقرار ادارات دولتی در شهرستان سرخه دانست و در خصوص دریافت اعتبارات آن گفت: در این زمینه با اداره کل مربوطه گفت‌وگو و رایزنی‌هایی صورت پذیرفته است که با استقرار ادارات دولتی در این مرکز، شاهد ساماندهی بسیار خوبی در شهرستان خواهیم بود.

فرماندار شهرستان سرخه اضافه کرد: اقدام دیگر در حوزه راه‌سازی، احداث باند دوم محور سرخه بوده که در کیلومتر دوم و سوم در قسمت شرقی آن خاک‌برداری‌ها انجام ‌شده و جاده در حال تعویض است.

مؤیدی‌زاده بیان کرد: اعتباری بالغ بر ۱.۵ میلیارد تومان در سال جاری و در سال آتی، ۱۱ میلیارد تومان برای این طرح پیش‌بینی شده است.

او گفت: با انجام این اقدام، از زیر پل سرخه تا فیروزکوه، جاده دوبانده خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا