اربعین شهدای خدمت در فیروزکوه برگزار شد

مراسم بزرگداشت اربعین شهادت سید شهیدان خدمت آیت‌الله رئیسی و همراهان شهیدش با حضور محمد حیدری منش فرماندار، سردار چهارباغی از فرماندهان جبهه مقاومت، معاونین فرماندار، شهرداران، بخشداران، خانواده شهدا و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، محمد حیدری منش فرماندار فیروزکوه در این مراسم با بیان این که شهید رئیسی با تمام توان و ایمان به خدا و ولایت پذیری خادم خوبی برای مردم بود و مردم هم قدردانی خوبی از خادم خود انجام دادند، اظهار کرد: شهید والا مقام آیت الله رئیسی، عالمی وارسته بود که همیشه در صحنه خدمت حضور داشت. او همیشه مردم دار و عالمی بود که همه تلاش خود را زمینه خدمت به مردم انجام می‌داد.

وی حادثه شهادت آیت الله رییسی را یک امتحان بزرگ از سوی خداوند عنوان کرد و افزود: این آزمون تمرینی دیگر برای ملت ایران بود تا در مسیر پیشرفت و تعالی قرار گیرند و نیز یک حماسه بود برای نشان دادن به استکبار که این شهادت هیچ خللی در اداره کشور ندارد.

حیدری منش با تأکید بر این که شجره طیبه انقلاب اسلامی با خون‌هایی همچون شهید آیت‌الله رئیسی، همراهان ایشان و شهدای گران‌قدری چون سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، آبیاری و روزبه‌روز تنومندتر و برافراشته‌تر می‌شود، گفت: امیدواریم آیندگان روح بلند و ملکوتی این عزیزان را ناظر بر اعمال و رفتار خود بدانند و همراه خدمت به ملت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با تاکید بر این که شهید رئیسی مصداق کامل یک سرباز ولایت بود، اظهار کرد: شهدای خدمت، شهدای پرتلاش، مجاهد، خستگی‌ناپذیر، مردم‌دار و مردم‌دوست و اهل عبادت بوده و انسان‌هایی بودند که یک لحظه را برای خدمت به مردم از دست نمی‌دادند.

فرماندار فیروزکوه از انتخابات دوره دوم ریاست جمهوری به عنوان یک انتخاب بزرگ یاد کرد و گفت: مردم با شرکت در این انتخابات و گزینش فرد اصلح در واقع سرنوشت خود را رقم خواهند زد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: شرکت در انتخابات تداوم راه شهیدان است و بایستی با شرکت در انتخابات، اقتدار الهی، مردمی نظام جمهوری اسلامی را تقویت کرد.

حیدری منش تصریح کرد: باید بدانیم ادامه راه شهدای خدمت و رئیس جمهور شهید و قدردانی از مجاهدت‌های ایشان، حضور گسترده پای صندوق‌های رأی در انتخابات جمعه پیش رو است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا