انعقاد تفاهم نامه مشترک پیشگیری و اطفای حریق شهرستان فیروزکوه

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزکوه از انتعقاد تفاهم نامه مشترک اطفاء حریق بین اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزکوه و اعضاء شورای اسلامی و دهیاران فیروزکوه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عباس قاسمی در این خصوص تصریح کرد: در راستای اجرای اطفاء حریق، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه تفاهم نامه ای را با اعضاء شورای اسلامی و دهیاران فیروزکوه با موضوع پیشگیری و اطفاء حریق منعقد نمود.

وی افزود: این تفاهم نامه در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «فرهنگ منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود» و «برای سرسبز نگه داشتن کشور بایستی نهضتی فراگیر برپا شود» و با عنایت به تأکیدات ریاست جمهور در حفاظت و احیاء توسعه و بهره برداری بهینه کشور منعقد گردید.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه در پایان تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه حریق در اراضی منابع طبیعی، مراتب را فوراً از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند؛ یگان حفاظت منابع طبیعی به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت اطلاعات مردمی می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا