برخورد قاطعانه دستگاه قضا با بداخلاقی های سیاسی و انتخاباتی در شهرستان فیروزکوه

دادستان شهرستان فیروزکوه از برخورد قاطعانه با بداخلاقی های سیاسی و انتخاباتی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عباس رضایی دادستان شهرستان فیروزکوه بر لزوم رعایت اخلاق سیاسی در انتخابات تاکید و تصریح کرد: یکی از اصلی ترین نکات در فعالیت های انتخاباتی رعایت اصل اخلاق است که در نظام جمهوری اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: آنچه در انتخابات مهم و ضروری است رقابت سالم و در فضایی به دور از تهمت زنی و بدگویی به یکدیگر است که در این برهه زمانی بسیار مورد تاکید می باشد.

رضایی با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی باید به شدت از نشر اکاذیب در فضای مجازی خودداری کنند، خاطرنشان کرد: باتوجه به گستردگی آثار فضای مجازی در جامعه می طلبد نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی با دقت ورود کنند و در فعالیت های انتخاباتی خود از انتشار اکاذیب به شدت خودداری نمایند.

دادستان شهرستان فیروزکوه در ادامه یکی از اساسی ترین ابزارهای تحقق شعار حماسه سیاسی را حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات عنوان کرد و گفت: قطعاً رعایت اصول انتخاباتی که همواره مورد تاکید رهبر و نظام جمهوری اسلامی است در تحقق مشارکت حداکثری سیاسی موثر بوده و در نهایت دستاوردی چون انسجام وحدت ملی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا