برگزاری جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه‌» در شهرستان فیروزکوه

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه گفت: جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه‌» از پنجشنبه ۱۲اسفند آغاز و تا ۲۵ اسفندماه در پایگاه های سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عباس دهباشی رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه در خصوص جشن نیکوکاری امسال در این شهرستان تصریح کرد: جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه‌» و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از پنجشنبه ۱۲اسفند آغاز و تا ۲۵ اسفندماه در پایگاه های سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: در شهرستان فیروزکوه حدود ۱۴۰ کودک بی سرپرست وجود دارد که افراد نیکوکار میتوانند با شرکت در طرح اکرام ایتام و محسنین، با مراجعه به کمیته امداد امام(ره)، آمادگی خود را جهت تحت حمایت گرفتن یک یا چند کودک یتیم با واریز مبالغی دلخواه واریز مستقیم به حساب ایتام اعلام کنند.

دهباشی همچنین خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۰۱۲ خانواده تحت حمایت کمیته امداد، در فیروزکوه وجود دارد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه در پایان تاکید کرد: در سال ۱۴۰۰ با وجود مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، با همکاری مردم و خیرین فیروزکوهی، پیگیری های دلسوزانه نماینده محترم مجلس، امام جمعه محترم، فرماندار محترم و دیگر مسئولین شهرستان اقدامات مفید و موثری صورت گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا