بی‌احتیاطی جوان ۲۰ ساله فیروز‌کوهی در حریم راه آهن موجب مرگ وی شد

جوان ۲۰ ساله به دلیل بی‌توجهی به علائم بازدارنده با ریل راه آهن با قطار برخورد کرد و در دم جان سپرد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از ایرنا، توحید مظفری دادستان شهرستان فیروزکوه روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت: ساعاتی پیش در حد فاصل ایستگاه راه آهن زرین دشت _مهاباد در محدوده فیروزکوه یک جوان ۲۰ ساله به دلیل بی‌احتیاطی وعدم توجه به علائم بازدارنده وارد حریم ریل راه آهن شد و در برخورد با قطار جان خود را از دست داد.

بی احتیاطی جوان ۲۰ ساله فیروز کوهی در حریم راه آهن موجب مرگ وی شد

وی احتیاط را شرط اول تردد در حرائم راه آهن دانست و خاطر نشان کرد: از شهروندان درخواست و انتظارداریم که به نشانه‌های بازدارنده محدوده خطوط راه آهن، زمانبندی باز و بسته شدن راه بند‌ها توجه و اهتمام کافی داشته باشند تا دیگر شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم.

یک منزل مسکونی در آتش سوخت

مدیرآتش نشانی شهر فیروزکوه گفت: یک منزل مسکونی در آتش سوخت و فرد گرفتار در آتش توسط عوامل و نیروهای آتش‌نشانی نجات یافت.

علی اکبر مومنی در توضیح این حادثه‌، اظهار داشت: در ساعت ۶ صبح خبر حریق یک منزل مسکونی واقع در خیابان شهید پاک به آتش‌نشانی فیروزکوه اطلاع داده شد.

بی احتیاطی جوان ۲۰ ساله فیروز کوهی در حریم راه آهن موجب مرگ وی شد

وی افزود:اکیپ عملیاتی در اسرع وقت به محل اعزام و به اطفا حریق اقدام کردند و در بررسی اولیه مشخص شد که اتصال نامناسب و نقص ایمنی یخچال سبب ایجاد حریق شده است.

مدیر آتش نشانی فیروزکوه گفت: در بین دود بسیار زیاد و حجم بالای شعله ها، یکی از ساکنین منزل گرفتار شده بود که با تلاش آتش نشان‌ها حریق مهار و شخص گرفتار شده نجات یافت.

شهرستان فیروز کوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰ هزار نفر در فصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا