تحقق جهش تولید و اشتغال پایدار با جذب سرمایه گذار در فیروزکوه

فرماندار فیروزکوه گفت: یکی از سیاست‌ های اصلی دولت در شهرستان فیروزکوه فراهم کردن بسترهای مناسب سرمایه گذاری و استقبال از طرح ‌های اشتغال زا با هدف رونق اقتصادی منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از مهر، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری فیروزکوه گفت: جهش تولید و اشتغال پایدار بدون حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و کارآفرینان محقق نمی‌شود و دستگاه ‌های اجرایی می ‌بایست روان سازی کارها را در جهت جذب سرمایه گذاران با هدف رونق کسب و کار و اشتغال پایدار در دستور کار قرار دهند.

مهدی یوسفی جمارانی خاطر نشان کرد: یکی از سیاست‌ های اصلی دولت در شهرستان فیروزکوه فراهم کردن بسترهای مناسب سرمایه گذاری و استقبال از طرح ‌های اشتغال زا با هدف رونق اقتصادی منطقه است.

وی افزود: فیروزکوه از ظرفیت و پتانسیل‌ های متعددی در صنعت، کشاورزی، گردشگری برخوردار است که سرمایه گذاری در این بخش ‌ها به ایجاد اشتغال پایدار می ‌انجامد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه هدف از برگزاری این کار گروه بررسی طرح‌ های سرمایه گذاری با هدف ارائه مجوزهای همکاری و پشتیبانی لازم است، اذعان داشت: ایجاد اشتغال پایدار و تحقق جهش تولید بدون همکاری دولت و بخش خصوصی امکان پذیر نیست و در همین راستا باید راه را برای واگذاری ‌ها و مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری باز کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: دولت برای ایجاد اشتغال پایدار به سرمایه گذاری نگاه ویژه دارد و بی تردید دولت به تنهایی و بدون حضور فعالان بخش خصوصی ظرفیت ایجاد اشتغال و رونق تولید را ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا