فرماندار فیروزکوه:

ترک‌خوردگی برخی ساختمان‌های قدیمی؛ تنها خسارت زلزله های امروز فیروزکوه هستند

فرماندار شهرستان فیروزکوه از آماده باش کامل نیروهای امدادی در این شهرستان خبر داد و از مردم خواست تا بابت وقوع زلزله نگرانی نداشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در نشست اضطراری مدیریت بحران شهرستان در پی زلزله های امروز فیروزکوه، گفت: با توجه به ۶ مورد زمین‌لرزه روستاهای غربی فیروزکوه در فاصله ۴۰ کیلومتری مرکز شهرستان که امروز رخ داد، همه نیروهای امدادی از جمله سازمان آتش‌نشانی، هلال‌احمر، ادارات خدمات‌رسان برق، آب، گاز و مخابرات در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه در ادامه تصریح کرد: مدیریت بحران فیروزکوه این آمادگی را دارد در صورت تکرار لرزش‌ها نسبت به اعزام تیم برای خدمت‌رسانی به مردم در سطح شهرستان اقدام کند.

وی با اشاره به موقعیت وقوع زمین لرزه اذعان داشت: گروه‌های بررسی به مناطق مختلف و روستاها و مناطق نزدیک به کانون زلزله اعزام شدند و بر اساس گزارش عوامل بحران این زمین‌لرزه در منطقه زرین‌دشت تنها سبب ترک‌خوردگی برخی دیوارهای قدیمی شده و به جز آن هیچ‌گونه خسارت دیگری به دنبال نداشته است که مقرر شد کارشناسان بنیاد مسکن نسبت به بررسی و تعیین میزان خسارت اقدام کنند.

یوسفی جمارانی در پایان با تاکید بر این که شهروندان اخبار زلزله را تنها از صداوسیما و رسانه های معتبر دنبال کنند، اشاره داشت: ستاد مدیریت بحران شهرستان همچنان به حالت آماده‌باش است لذا مردم عزیز نگران نباشند و موارد ایمنی و احتیاطی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا