تماس تلفنی با جانبازان پاسدار شهرستان فیروزکوه

همزمان با ولادت حضرت امام حسین علیه‌السلام و روز روز پاسدار و همچنین ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان پاسدار تماس تلفنی برقرار نمود و این روز خجسته را به این عزیزان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با ولادت حضرت امام حسین علیه‌السلام و روز روز پاسدار و همچنین ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان پاسدار تماس تلفنی برقرار نمود و این روز خجسته را به این عزیزان تبریک گفت.

نیکدل در این تماس‌ها جانبازان را سند زرین افتخارات انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: دفاع مقدس گنجینه است که محتویات ارزشمند آن امروز توسط جانبازان و ایثار گران به نسل جدید منتقل می‌شود.

وی با بیان اینکه همه ملت ایران امنیت، آرامش، اقتدار و سربلندی امروز خود را مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند تصریح کرد: شما جانبازان عزیز از باارزش‌ترین دارایی یعنی جان خود گذشتید تا ذره‌ای خاک کشورتان کم نشده و دست ناپاکی به هم‌وطنانتان نرسد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به پیام مقام معظم رهبری خطاب به جانبازان و ایثارگران ابراز داشت: جانبازان و ایثارگران شهدای زنده‌ای هستند که باید از وجود آن‌ها بهره‌مند شد تا فرهنگ ایثار و جانفشانی سینه به سینه در میان نسل‌های جدید انقلاب گسترش پیدا کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا