مهدی یوسفی جمارانی:

تمامی روستاهای فیروزکوه تا پایان سال از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: پروژه گازرسانی به ۲۷ روستای فاقد گاز از سال گذشته در دستور کار قرار گرفت که با توجه به چشم‌انداز اتمام پروژه در سال ۱۴۰۰ امیدواریم تمامی روستاهای باقی مانده در پایان سال جاری از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از تسنیم، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در حاشیه بازدید از پروژه‌ های عمرانی روستای بهان در بخش ارجمند این شهرستان با تأکید بر نقش اقدامات محرومیت ‌زدایی در توسعه روستایی اظهار داشت: مجموعه این اقدامات با هدف ایجاد امید افزایی در روستائیان و تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستائیان انجام شده است که در روستا های شهرستان فیروزکوه این امر بسیار مشهود است.

وی بیان کرد: امروز در حوزه داخلی در مناطق روستایی و شهری شاهد حرکت شتابنده توسعه هستیم، این در حالی است که پیش از انقلاب شهرستان فیروزکوه از کمترین امکانات هم محروم بود.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به در دست اجرا بودن پروژه ‌های متعدد عمرانی و خدماتی از جمله گاز رسانی در روستا های شهرستان افزود: محرومیت‌ زدایی از طریق گاز رسانی به روستا ها یکی از مهّم ‌ترین اقدامات دولت در شهرستان است که در این راستا پروژه گازرسانی به ۲۷ روستای فاقد گاز از سال گذشته در دستور کار قرار گرفت که با توجه به چشم‌انداز اتمام پروژه در سال ۱۴۰۰ امیدواریم با تلاش و همّت مدیران دستگاه‌ های متولی تمامی روستا های باقی مانده در پایان سال جاری از نعمت گاز بهره‌ مند شوند.

یوسفی جمارانی هم چنین با اشاره به بهره‌ مندی از اینترنت پر سرعت در روستا ها گفت: در سال جاری نیز اقدامات بسیار مناسبی در راستای جذب حداکثری استفاده از قیر رایگان صورت گرفته که با استفاده از این ظرفیت می ‌توان شاهد خدمات ‌رسانی هر چه بیشتر در مناطق روستایی باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه این اقدامات با هدف ایجاد امید افزایی در روستاییان با هدف تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستائیان انجام شده است که در روستا های شهرستان فیروزکوه این امر بسیار مشهود است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا