فرماندار فیروزکوه:

تمام محورهای مواصلاتی فیروزکوه باز است

فرماندار فیروزکوه با اشاره به بارش برف در این شهرستان اعلام کرد: ستاد مدیریت بحران این شهرستان در حالت آماده باش کامل قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بارش برف که شب گذشته در شهرستان فیروزکوه آغاز شده، تمام محورهای مواصلاتی باز است و مشکلی برای تردد وجود ندارد.

وی گفت: با توجه به بارش برف ۳ تیم راهداری در گردنه های بشم، امین آباد و گدوک و ۲ تیم راهداری نیز در روستاهای شهرستان فیروزکوه مستقر هستند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: با توجه به کاهش دما و احتمال تداوم بارش برف و کولاک، از رانندگان و مسافران تقاضا داریم جهت جلوگیری از بروز حوادث با تجهیزات زمستانی و ایمنی کامل از جمله زنجیر چرخ، سوخت کافی، لباس گرم و تغذیه در محورهای فیروزکوه تردد داشته باشند.

مهری با اشاره به اینکه تیم های راهداری با امکانات لازم از جمله شن و نمک پاشی و برف روبی برای باز نگه داشتن مسیرها آماده هستند عنوان کرد: بخشداران، دهیاران، شهرداران و مجموعه مدیران شهرستانی نیز آمادگی کاملی برای وضعیت بارش شدید دارند و این آمادگی در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا