جاده چالوس در محدوده استان البرز همچنان مسدود است

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راهها از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شمالی، همچنان جاده چالوس حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک مسدود است و تردد جایگزین برای مسافران از آزادراه تهران- شمال ممکن است.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، امروز (جمعه) و دو هفته بعد از سیل ۱۸ خرداد جاده چالوس مرکز مدیریت راهها گزارش داده است که هم اکنون تردد در محور چالوس حدفاصل (شهرستانک تا مرزن آباد) روان است اما جاده چالوس در حدفاصل (میدان امیرکبیر تا شهرستانک) در هر دو مسیر (رفت و برگشت) تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران – شمال انجام می شود.

مرکز مدیریت راهها هم چنین از تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت خبر داده است.

هم اکنون ترافیک در سایر محورها روان است.

به گزارش ایرنا سیل شامگاه پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه جاری به بیش از ۲۰ کیلومتر از جاده کرج – چالوس آسیب وارد کرد و سبب انسداد این مسیر شد.

بیش از ۵۰ دستگاه خودرو در حادثه سیلاب این جاده خسارت کلی و جزیی دیدند و ۱۹ نفر مصدوم و ۲ نفر مفقود شدند.

همچنین ریزش کوه و انتقال رسوب به محدوده سد و رودخانه کرج سبب انسداد مسیر خروجی آب این سد شد که با تلاش گروه‌های فنی و مهندسی دریچه سد کرج پاکسازی و مشکل قطعی و افت فشارآب در بسیاری از مناطق تهران و کرج حل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا