جانباز ” محمدرضا اسکندری “به فیض عروج نائل آمد

جانبازان اسناد زنده ای از فرهنگ غنی ایثار و جهاد می باشند که تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه در میان نسل های آینده ساز انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در پی عروج جانباز محمدرضا اسکندری، اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه در پیامی بیان کرد:« جانبازان اسناد زنده ای از فرهنگ غنی ایثار و جهاد می باشند که تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه در میان نسل های آینده ساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجود آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی، عالم را عطر آگین می کند.

باری دیگر یکی از مردان الهی شهرمان جانباز ” محمدرضا اسکندری “به فیض عروج نائل آمد و روح پاکش با ارواح ائمه اطهار در ملکوت اعلی ماوی گزید و از روزی ابدی الهی بهره مند شد؛ روحش قرین رحمت خدا.

عروج آسمانی پرنده ی سبکبال که سالیان طولانی آثار زیانبار جانبازی را تحمل کرد، خدمت مردم شهید پرور شهرستان فیروزکوه و خانواده و بازماندگان آن عزیز تسلیت و تهنیت عرض نموده و امیدواریم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده ی اولیاء و شهیدان و صالحان والا مقام میهمانشان گرداند ان شاءالله».

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا