جلسه کارگروه تعیین شهریه مراکز پیش‌دبستانی غیردولتی شهرستان فیروزکوه برگزار شد

با حضور مدیر آموزش و پرورش و اعضای کارگروه تعیین شهریه، جلسه کارگروه تعیین شهریه مراکز پیش‌دبستانی غیردولتی در سالن اجتماعات شهید سلیمانی آموزش و پرورش فیروزکوه تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با حضور مدیر آموزش و پرورش و اعضای کارگروه تعیین شهریه، جلسه کارگروه تعیین شهریه مراکز پیش‌دبستانی غیردولتی در سالن اجتماعات شهید سلیمانی آموزش و پرورش فیروزکوه تشکیل شد.

در این جلسه شهرام درویش کارشناس مراکز غیردولتی ضمن عرض خیرمقدم، مصوبه جلسه شورای سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مرکزی در خصوص الگوی تعیین شهریه و دستورالعمل تعیین شهریه مراکز پیش‌دبستانی‌ غیردولتی را برای اعضای کارگروه قرائت و تبیین کرد.

درویش همچنین تاکید داشت: تعیین شهریه مراکز پیش‌دبستانی غیردولتی برای سال تحصیلی پیش رو متناسب با وضعیت اقتصادی جامعه، درآمدها و اقتضائات هر شهر، به مناطق واگذار شد.

گفتنی است در این جلسه با توجه به هزینه‌های جاری مراکز پیش‌دبستانی، حداقل دستمزد سال ۱۴۰۰ مطابق قانون کار و تورم موجود با هم‌اندیشی اعضای کارگروه، شهریه پیشنهادی مشخص و مقرر شد پس از تایید اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به موسسان مراکز غیردولتی شهرستان ابلاغ گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا