سیر:

حضور معلمان در کنار دانش‌آموزان در راهپیمایی۲۲بهمن، آموزش الفبای ایران‌شناسی و وفاداری به آن است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن برای دانش‌آموزان، آموزش الفبای ایران‌شناسی و وفاداری است و لازم است معلمان هم برای آموزش این الفبا در این فرایند یادگیری حضور فعال داشته باشند.

به گزار پایگاه خبری دیمه نیوز، فاطمه سیر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن برای ما که خانواده آموزش و پرورش هستیم از همه واجب‌تر است چون ما بانی اشاعه فرهنگ انقلاب و ارزش‌های آن به نسل آینده هستیم. وقتی خودمان هم‌حضور می‌یابیم، درواقع به دانش‌آموزان‌مان یاد می‌دهیم ما فقط آموزش نمی‌دهیم، بلکه خودمان هم کامل در صحنه هستیم و عمل می‌کنیم این‌ مساله بخصوص برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی حساس‌تر و مهم‌تر است.

سیرادامه داد: حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن مرور تاریخ ایستادگی و حماسه‌سازی مردم ماست؛ با حضور در کنار دانش‌آموزان‌مان ثابت می‌کنیم حافظ و مدافع کشورمان هستیم وقتی در کنار دانش‌آموزان شعار می‌دهیم، آنان می‌فهمند و یاد می‌گیرند نظام و تعلیم همواره در راستا و هماهنگ با هر آنچه عزت ایران در آن خلاصه می‌شود، گام بر‌می‌دارد.

وی گفت: دانش‌آموزان با حضور در این حماسه باشکوه برای تبدیل به یک فرد میهنی و متعهد آماده می‌شوند، دیدن این صحنه‌ها خودش کلاس درسی برای هویت و ملیت است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه در پایان گفت: دانش‌آموزان بخصوص در مقطع ابتدایی وقتی در این گونه مراسم‌ها شرکت می‌کنند علاقه و عشق به کشور در وجودشان نهادینه می‌شود و کم‌کم این صحنه‌ها و حضورهای افتخار آمیز در ذهن و دل‌شان ثبت می‌شود و باعث می‌شود در آینده همیشه وفادار به کشورشان باشند ما نیز در شهرستان فیروزکوه شاهد حضورحداکثری دانش‌آموزان و فرهنگیان در این راهپیمایی عظیم بودیم که مایه افتخار و عزت ماست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا