سردار کیومرث عزیزی خبر داد:

دستگیری جاعل اسناد ضمانتی در فیروزکوه

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری جاعل حرفه ای اسناد ضمانتی حقوقی که اقدام به آزاد سازی ۲۰۷ متهم با فیش های جعلی کرده بود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری جاعل حرفه ای اسناد ضمانتی حقوقی که اقدام به آزاد سازی ۲۰۷ متهم با فیش های جعلی کرده بود خبر داد.

سردار کیومرث عزیزی با اعلام این خبر گفت: در پی شناسایی فردی توسط دادسرای شهرستان فیروزکوه مبنی بر جعل فیش حقوقی و اقدام به ضمانت و آزاد سازی یک متهم از مرجع قضایی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی پلیس محل زندگی و اختفای متهم در شهرستان فردیس از توابع استان البرز شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی ماموران به محل اعلامی اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان فیروزکوه منتقل کردند.

سردار عزیزی خاطر نشان کرد: در ادامه باز جویی و تحقیقات انجام شده از متهم مشخص شد وی از کارمندان باز نشسته یکی از سازمان ها بوده که از سال ۱۳۸۷ تا کنون اقدام به ضمانت و آزاد سازی ۲۰۷ متهم قضایی با فیش حقوقی جعلی در ۱۷ مرجع قضایی در استان های مختلف نموده و در قبال این کار از خانواده های آنان مبلغی را بعنوان حق الزحمه دریافت کرده است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه متهم در مواجهه با ادله پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرد، اذعان داشت: تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد و در این خصوص پرونده اولیه تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا