دستگیری شکارچی غیرمجاز در فیروزکوه

رییس اداره حفاظت محیط زیست فیروزکوه از کشف و ضبط مقداری گوشت شکار یک راس قوچ وحشی در بازرسی از منزل شکارچی غیرمجاز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، فرشاد فیروزنیا رییس اداره حفاظت محیط زیست فیروزکوه با اعلام خبر کشف و ضبط مقداری گوشت شکار یک راس قوچ وحشی در بازرسی از منزل شکارچی غیرمجاز گفت: بر اساس اطلاع یکی از همیاران محیط زیست مبنی بر اینکه یک نفر شکارچی در یکی از روستاهای شهرستان مبادرت به شکار کرده است؛ بلافاصله اکیپی از ماموران سرمحیطبانی انزها پس از هماهنگی و اخذ نیابت قضائی، به همراه ماموران نیروی انتظامی مستقر در حبله رود نسبت به بازرسی ازمنزل متخلف اقدام کردند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست فیروزکوه در ادامه اظهار داشت: در این بازرسی مقداری گوشت شکار از نوع قوچ وحشی کشف و ضبط و متخلف نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

فیروزنیا هم چنین تصریح کرد: با توجه به مصوبه جدید شورایعالی محیط زیست ضرروزیان وارده به محیط زیست در ازای شکار یک راس قوچ ومیش وحشی معادل ۲۵۰ میلیون ریال است که از متخلف دریافت می شود.

وی در پایان بیان داشت: همچنین ماموران اجرائی مستقر در محیطبانی اثر طبیعی ملی تنگه واشی نیز در گشت و پایش های خود موفق به کشف یک قبضه اسلحه ۵ تیر قاچاق شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا