سرهنگ شاکری خبر داد:

شبکه‌های اجتماعی بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

فرمانده انتظامی فیروزکوه گفت: باید از این فضا که شرایط مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهیا ست برای معرفی شهدا بخصوص سردار دل‌ها بهره گرفت.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ حسن شاکری، فرمانده انتظامی فیروزکوه در جمع خبرنگاران گفت: تلفن همراه مهمترین ابزار اطلاع رسانی و درج اخبار روز محسوب می‌شود که همه افراد جامعه در سنین مختلف امکان بهره گیری از آن را دارند.

شاکری افزود: باید از این فضا که شرایط مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهیا ست برای معرفی شهدا بخصوص سردار دل‌ها بهره گرفت. متاسفانه مطابق با رشد شبکه‌های اجتماعی و کاربرد‌های زیاد از آن، فرهنگ استفاده درست از این ابزار مهم فراهم نشده است.

وی گفت: برخی از جرائمی که در حال حاضر در پلیس سایبری و فتا پیگیری می‌شود مربوط به فضای مجازی و سوء استفاده از آن است.

فرمانده انتظامی فیروزکوه افزود: رسالت اصلی خبرنگاران شفافیت و آگاهی بخشیدن است و بعنوان افسران جنگ نرم نقش موثری در خنثی سازی اخبار ضد فرهنگی بر عهده دارند.

سرهنگ شاکری در پایان گفت: خبرنگاران در کنار پلیس می‌توانند با تمرکز بر روی نقاط و موضوعاتی از جامعه که آسیب پذیری بیشتری دارند راه حل‌های خروج از آسیب‌ها را شناسایی و عملیاتی کنند؛ گفتنی است در نشستی که امروز با حضور مدیران کانال‌های خبری فیروزکوه در فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد نحوه ساماندهی فعالیت‌های مجازی بررسی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا