عطر افشانی و گلباران مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان فیروزکوه

ه مناسبت هفته عفاف و حجاب گلباران مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به مناسبت هفته عفاف و حجاب گلباران مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به مناسبت هفته عفاف و حجاب غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مهدی سالاریه، قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه، حجت الاسلام شجاع، امام جماعت مسجد دانشگاه با حضور کارکنان بنیاد شهید و دانشگاه آزاد در یادمان مطهر شهدای گمنام با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

در حاشیه این مراسم معنوی، غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه، گفت: هدف از این برنامه تجدید میثاق با آرمان های شهدای گرانقدر در هفته عفاف و حجاب بود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه همچنین خاطرنشان کرد: یاد و خاطره شهدا تا ابد در دل‌ های مردم مومن و انقلابی شهرستان جاری خواهد بود و امروز بر تمامی زنان و دختران جوان لازم است که به پاسداشت حرمت خون شهیدان حجاب خود را نگه داشته و به سلامت اجتماعی جامعه کمک کنند؛ شهدای عزیز در بیان اهمیت حجاب برتر که چادر نماد آن می ‌باشد بیان داشتند که خواهرم سیاهی چادر تو از سرخی خون من کوبنده تر است.

در ادامه مهدی سالاریه، قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه بیان داشت: همه ما در برابر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به هر شکل و روشی مسئول هستیم و تعامل بین دانشگاه و بنیاد شهید می تواند به تسریع بخشیدن به این امر مهم کمک کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا