رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه:

فرهنگ ایثار و شهادت نیاز نسل جوان است

جلسه نامگذاری معابر و خیابان‌های شهرک آل یاسین شهرستان فیروزکوه با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه نامگذاری معابر و خیابان‌های شهرک آل یاسین شهرستان فیروزکوه با حضور غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، زمان ایلکا رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه برگزار گردید.

در ابتدا زمان ایلکا رئیس شورای اسلامی فیروزکوه با اشاره به اهمیت ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: شهدا و ایثارگران در راه دفاع از اسلام و مملکت اسلامی، جان‌ عزیز خود را نثار کردند و در این راه هیچ ادعایی نداشتند.

رئیس شورای اسلامی فیروزکوه در ادامه خاطر نشان کرد: شهیدان همواره در میان ما زنده هستند و گرامیداشت یاد شهدا کمترین وظیفه همه ماست.

وی هم چنین افزود: قدردانی از قهرمانانی که برای عزت کشور و نظام از جان خود می‌گذرند یک اقدام واجب و اخلاقی است و امیدواریم بتوانیم در این امر مهم موفق عمل کنیم.

در ادامه غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تشکر از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، این فرهنگ را نیاز نسل جوان دانست و اذعان داشت: نام‌گذاری کوچه و خیابان‌ها به نام شهدا به احترام از خودگذشتگی و برکت خون شهدا است، که امنیت و آرامش کشور را مدیون فداکاری آن ها هستیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای نامگذاری معابر شهرک آل یاسین تاکید کرد: کوچه‌ها را به نام شهدا می‌کنیم تا بدانیم از گذرگاه خون کدامین شهید به آرامش رسیده‌ایم و نیاز است که این فرهنگ را رواج دهیم‌ و به نسل آینده نیز انتقال دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا