فیروزکوه امن‌ترین شهرستان در استان تهران

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه فیروزکوه امن ترین شهرستان در استان تهران است، گفت: مساحت زیاد این شهرستان مانعی برای پوشش امنیتی نیروی انتطامی نیست و با تلاش همکاران پایین ترین نرخ جرائم را در فیروزکوه داریم.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ حسن شاکری با اعلام این خبر اظهار داشت: امنیت محصول مشارکت عمومی و اجتماعی و در این حوزه مردم شهرستان فیروزکوه همگام با پلیس در راستای پیشگیری از جرم فعال هستند و در حوزه هایی که نیاز به حضور مردم برای پیشگیری دارد شهروندان پیشگام هستند.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه انجام شده، افزود: با به کار گیری نگهبان محله پوشش امنیتی مناسبی در سطح شهرستان ایجاد شده است به طوری که روسای کلانتری در دهیاری ها و در سطح حوزه هر ماه جلساتی در موضوع پیشگیری برای کاهش جرائم برگزار می کنند.

این مسئول با بیان اینکه فیروزکوه امن ترین شهرستان در استان تهران است، خاطرنشان کرد: مساحت زیاد این شهرستان مانعی برای پوشش امنیتی نیروی انتطامی نیست و با تلاش همکاران پایین ترین نرخ جرائم را در فیروزکوه داریم.

شاکری ادامه داد: حوزه استحفاظی نیروی انتظامی مساحتی بالغ بر ۲ هزار و۴۲۰ کیلومتر و بالاترین مساحت در سطح استان تهران است که با حضور و همکاری ماموران انتظامی در سه مقر انتظامی امنیت خوبی در سطح شهرستان ایجاد شده است.

فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزکوه اضافه کرد: در حوزه کشفیات همکاران ما متناسب با جرمی که اتفاق می افتد در حوزه پلیس آگاهی و یگان انتظامی فعالیت خوبی دارند و در ۶ ماهه دوم سال گذشته ۱۷ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شده است.

وی یادآور شد: شهروندان موارد تخلف را به شماره ۱۱۰ پلیس و خط شهرستانی ۷۶۴۴۶۹۰۰ گزار ش دهند تا ماموران در اسرع وقت برای رسیدگی در محل حاضر شوند.

شهرستان فیروز کوه با جمعیتی سیال در فصول مختلف از ۵۰ هزار تا ۱۵۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا