فرماندار فیروزکوه:

فیروزکوه در تحقق شعار سال پیشتاز است/ مدیران برای تحقق «جهش تولید» تلاش کنند

فرماندار فیروزکوه با بیان اینکه فیروزکوه یکی از شهرستان‌های پیشتاز در تحقق شعار سال است، گفت: مدیران با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها در جهت تحقق شعار سال قدم بردارند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از فارس، مهدی یوسفی‌جمارانی فرماندار فیروزکوه در نشست شورای اداری شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال۹۹ به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، تلاش همه مدیران باید در جهت تحقق رونق تولید و تسهیل در فرآیند سرمایه گذاری بخصوص سرمایه‌گذاران داخلی باشد.

وی تصریح کرد: امروز باید با نگاه ملی و فارغ از نگاه‌های سیاسی و جناحی در قالب نظام اسلامی به دنبال بهبود شرایط معیشتی مردم و رونق اقتصادی باشیم تا دشمنان و تروریسم‌های اقتصادی نتوانند تأثیری در زیستن، رفاه و وضعیت اجتماعی جامعه داشته باشند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: با تعامل، هماهنگی و وحدت مدیران و مسؤولان شهرستان فیروزکوه در سال ۹۸ و با اقدامات انجام گرفته، نقطه عطفی را در تحقق رونق تولید شاهد بودیم و در عمل ثابت شد که با هدف‌گذاری می‌توان به خوبی فعل خواستن را صرف کرد.

یوسفی‌جمارانی ادامه داد: بی‌تردید در سال جاری نیز با توجه به ظرفیت‌های مناسب شهرستان فیروزکوه در حوزه‌های مختلف تحقق جهش تولید امکان‌پذیر بوده و فیروزکوه یکی از شهرستان‌های پیشتاز در تحقق شعار سال است.

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های شهرستان فیروزکوه باید نسبت به پاسخگویی استعلام‌ها در حوزه‌های مختلف خدماتی و زیرساختی به خصوص در راستای جهش تولید با دقت و سرعت بیشتری عمل و از طولانی کردن زمان استعلام پرهیز کنند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه، رفع مشکلات مردم را اقدام انقلابی دانست و افزود: دستگاه‌های اجرایی، خدمات‌رسان در حوزه‌های مختلف اقتصادی و تولیدی در راستای جهش تولید از قطع ارائه خدمات بدون هماهنگی با فرمانداری پرهیز کنند.

یوسفی‌جمارانی اضافه کرد: گشت مشترک بازرسی از صنوف در شهر باید با جدیت ادامه پیدا کند و با تقویت تیم‌های نظارتی با شناسایی واحدهای متخلف از سوءجریان‌های اقتصادی و تخلف‌ها جلوگیری کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا