لزوم بهره مندی حداکثری از ظرفیت فضای مجازی و صداوسیما برای روز قدس

فرماندار فیروزکوه گفت: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، استفاده از ظرفیت رسانه‌های ارتباط جمعی، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی برای تبیین فلسفه و اهمیت این روز جهانی برای مردم ضرورت پیدا می کند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در خصوص راهپیمایی روز قدس امسال گفت: در زمینه برگزاری راهپیمایی یا تجمع به منظور روز قدس ، شهرستان فیروزکوه تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است، بنابراین طبق اعلام این ستاد در شهرستان فیروزکوه هیچ برنامه ای برای روز قدس نداریم.

فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه اهمیت روز قدس بر هیچ کس پوشیده نیست، تصریح کرد: روز قدس میراث گرانبهای امام راحل و نماد مقاومت همه آزادیخواهان جهان علیه نظام و رژیم ظالم صهیونیست است و امسال با توجه به شرایط بحرانی ناشی از کرونا باید از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما بهره مندی حداکثری داشته باشیم.

یوسفی جمارانی با بیان اینکه شرایط امروز کشور نسبت به روزهای گذشته بهتر شده اما این به معنی پایان کرونا نیست، تصریح کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان باید اولویت زندگی روزمره مردم باشد و شهروندان همچنان باید دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

وی با قدردانی از هم افزایی و همدلی صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان برای برگزاری مراسم شب‌ های قدر در شهرستان فیروزکوه، اذعان داشت: از دست اندرکاران برگزاری برنامه شب های قدر که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند و مردم نیز در این روزها و شب ها نهایت همکاری را داشتند قدردانی می نماییم.

جمارانی در پایان در خصوص برگزاری نماز عید فطر اظهار داشت: با رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی و بدون مشخص شدن محل خاص به صورت محدود و محله محور نماز عید سعید فطر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا