فرماندار فیروزکوه؛

محورهای مواصلاتی شهرستان در دو روز آینده یعنی ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه دارای محدودیت است

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی و تجمع در روز طبیعت از تعطیلی کلیه مراکز تفریحی و گردشگری و بوستانها در این روز در سطح شهرستان فیروزکوه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ابوالقاسم مهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی و تجمع در روز طبیعت از تعطیلی کلیه مراکز تفریحی و گردشگری و بوستانها در این روز در سطح شهرستان فیروزکوه خبر داد و تصریح کرد: از همه شهروندان درخواست می کنیم همچون گذشته صبورانه ما را یاری کنند تا این تعطیلات نیز فرصتی برای حفظ سلامتی باشد؛ بی تردید با متخلفان برخورد و اعمال قانون انجام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای مصوبات ستادملی مدیریت کرونا و ستاد استانی مدیریت کرونا در شهرستان فیروزکوه ستاد شهرستانی با هماهنگی ستاد خدمات سفر، تصمیماتی اتخاذ و ابلاغ شد. برهمین اساس ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت در سطح شهرستان فیروزکوه با تعطیلی بوستانها و مراکز تفریحی و گردشگری در روز طبیعت دنبال خواهد شد.

مهری همچنین خاطرنشان کرد: از سوی دیگر کاهش زمان منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح نیز اعمال خواهد شد؛ برای بخش ارجمند گیت ورودی مستقر شده است و این مهم با همکاری تمامی دستگاه های اجرایی، هلال احمر، اورژانس و پلیس راهور و نیروی انتظامی در سطح شهرستان به ویژه ورودی بوستانها و مسیرهای مراکز تفرجگاهی به صورت برنامه ریزی شده محقق شده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه اذعان داشت: از شهروندان شهرستان و مسافرین درخواست می کنیم توجه جدی به محدودیت ها داشته و مشارکت فعالی با پلیس، هلال احمر و اورژانس داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان فیروزکوه به لحاظ کرونایی در شرایط نارنجی و نزدیک به قرمز به سر می‌رود، بیان داشت: از شهروندان درخواست می کنم در این روزها همراهی کاملی داشته باشند و چون گذشته صبورانه مشارکت کنند تا این شرایط را به شکلی بهتر پشت سر بگذاریم؛ بی تردید امر سلامت یکی از شاخص های مهم جامعه است لذا باید درخواست کنیم شهروندان با همراهی کامل زمینه عبور از این شرایط را فراهم کنند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اینکه کلیه مراکز تفریحی، بوستانها و مراکز گردشگری در روز طبیعت در فیروزکوه تعطیل خواهند بود، گفت: همچنان توصیه ما در خانه ماندن و پرهیز از دورهمی و دیدوبازدید در روز طبیعت و پرهیز از شکل گیری هرگونه تجمع در جهت حفظ سلامت است. متاسفانه هنوز وضعیت کرونایی بخش ارجمند قرمز است.

مهری در پایان تاکید کرد: محورهای مواصلاتی شهرستان در دو روز آینده یعنی ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه دارای محدودیت است، لذا از همه رانندگان و مسافرین درخواست می کنم در این مسیر مقررات را رعایت کنند و بی تردید اعمال قانون و جریمه متخلفین انجام می شود؛ این محدودیت از فردا یعنی نخستین ساعت روز ۱۲ فروردین اعمال و برای متخلفین نیز جریمه صادر خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا