رئیس اتاق اصناف فیروزکوه

مردم عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط صنوف را گزارش دهند

رئیس اتاق اصناف فیروزکوه گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد بودیم آمار مبتلایان به کرونا شیب صعودی گرفته و برای بسیاری از افراد جامعه از جمله کادر درمان مسئله ‌ساز شده است.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سید محمد کیا، رئیس اتاق اصناف فیروزکوه، گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد بودیم آمار مبتلایان به کرونا شیب صعودی گرفته و برای بسیاری از افراد جامعه از جمله کادر درمان مسئله ‌ساز شده است؛ هر روز بعد تازه‌ ای از این ویروس ناشناخته کشف می‌ شود طوری که در جدیدترین یافته‌ های علمی به این نتیجه رسیده ‌اند که استفاده از ماسک می ‌تواند سلامت افراد را تا حد زیادی تضمین کند.

رئیس اتاق اصناف فیروزکوه استفاده از ماسک و رعایت پروتکل ‌های بهداشتی از سوی اصناف را عاملی مهم در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا برشمرد و بیان کرد: خوشبختانه در زمینه تولید ماسک در کشور مسئله ‌ای نداریم و بسیاری از تولیدکنندگان صنفی در این راستا گام برداشته و تلاش کرده ‌اند تا نیاز اقشار گوناگون را در این زمینه رفع کنند.

سید محمد کیا در ادامه تصریح کرد: باید این مساله را متذکر شوم که در مدت اخیر اصناف با وجود اینکه فشار بسیار زیادی را به لحاظ اقتصادی تحمل کردند اما همانند گذشته در کنار نظام بوده اند و تمام تلاش خود را معطوف به این کرده اند که مسئولیت اجتماعی خود را به درستی ایفا کنند.

وی در پایان تاکید کرد: از آنجا که رعایت پروتکل‌ های بهداشتی برای تمامی اصناف و به‌ منظور حفظ سلامتی خود و مردم الزامی است و پروتکل های بهداشتی مختص هر صنف به واحد های صنفی ابلاغ گردیده است، مردم می‌ توانند در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل‌ ها از سوی صنوف گزارش خود را از طریق سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت و سامانه ۱۲۴ وزارت صمت و بازرسی اصناف به شماره ۷۶۴۰۰۱۹۰ ثبت کنند تا در اسرع وقت از طریق بازرسان مربوطه موضوع بررسی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا