مهری:

مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در فیروزکوه/ راهپیمایی بصورت رژه خودرویی است

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: این مراسم در شهرستان فیروزکوه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز جمعه ۲۲ بهمن از محل آستان مقدس امامزاده اسماعیل (ع) به سمت میدان امام خمینی (ره) برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ابوالقاسم مهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و ایام مبارک ماه رجب، تصریح کرد: مردم ولایتمدار شهرستان فیروزکوه در این ایام همانند سال های گذشته، حضور پرشور و بانشاطی خواهند داشت و با برخورداری از شعور سیاسی بالا حضور پویایی در صحنه دارند.

وی در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان خاطرنشان کرد: به دلیل شرایط خاص کرونایی که شاهد شیوع گسترده سویه اومیکرون در سطح کشور و شهرستان هستیم، بر اساس تصمیمات در سطح استان مقرر شد راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به صورت رژه خودرویی و موتوری انجام شود و مردم از طریق فضای مجازی حضور داشته باشند.

مهری همچنین عنوان کرد: این مراسم در شهرستان فیروزکوه از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز جمعه ۲۲ بهمن از محل آستان مقدس امامزاده اسماعیل (ع) به سمت میدان امام خمینی (ره) برگزار می شود.

فرماندار شهرستان فیروزکوه اذعان داشت: این مراسم ختم به نماز جمعه و خطبه های نماز جمعه خواهد شد و مردم در این فریضه همچون هفته های گذشته حضور خواهند داشت که همراه با اجرای برنامه های فرهنگی خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا