مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها هنوان کرد:

ممنوعیت تردد موتورسیکلت ‌تا ۲۸ تیر در محورهای هراز و فیروزکوه

مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۴ فردا ۲۷ تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد و در محور هراز تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۲ فردا ۲۷ تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات‌ سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* کمترین ترافیک جاده‌ها بین ساعات‌ ۴ تا ۵ صبح 

وی اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد ۲۳۰۴ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل ۰.۵ درصد افزایش دارد در همین مدت ‌سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶.۱ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

* ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین و تردد روان در جاده‌های شمال

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای ‌هراز، فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

ایمان محرابی‌نیا از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده پلیس راه مهرشهر خبر داد.

* باران در جاده‌های ۵ استان

وی ادامه داد: در حال حاضر در محور‌های‌ هراز، کندوان و فیروزکوه، بارش پراکنده باران گزارش شده است و در ‌آزادراه‌های تهران – شمال و قزوین – رشت بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های تهران‌، مازندران‌، گلستان‌، خراسان شمالی و خراسان رضوی خبر داد.

* ۶ جاده دلیل نداشتن ایمنی‌ مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر جاده خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان،‌‌ محور فنوج-اسپکه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان‌، ‌محور قزوین-همدان در کیلومتر ۱۱۰‌‌ و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

* هراز و کندوان ۲۷ تیر یک‌طرفه می‌شود

محرابی‌نیا اظهار کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۴ فردا ۲۷ تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام‌ پلیس راه در منطقه، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۷ تیر از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: در محور هراز تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۲ فردا ۲۷ تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام پلیس راه منطقه، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ روز جمعه ‌۲۷ تیر از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشابه صورت یک‌طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است، همچنین در محور کندوان تردد تریلر و کامیون کماکان ممنوع است.

ایمان محرابی‌نیا افزود: در محور هراز تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری ممنوع است.

وی بیان کرد: تردد موتورسیکلت ‌تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۸ تیر در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

‌* آزادراه‌های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج ‌ثبت شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا