سرگرد پاسدار حیدری منش:

میز خدمت ادارات یکی از بهترین الگو های خدمت رسانی برای تکریم ارباب رجوع است

فرمانده سپاه فیروزکوه گفت: مسائل فرهنگی شهرستان باید با حضور در صحنه بسیج ادارات مدیریت شود و الگوی کارمند خدمتگذار و انقلابی در این عرصه در دستگاه ها معرفی گردد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرگرد پاسدار محمد حیدری منش در جلسه هماهنگی برنامه های بسیج کارمندان فیروزکوه در سپاه شهرستان، با بیان اینکه پایگاه های بسیج کارمندان نقش محوری در نهضت خدمت رسانی دولت مردمی دارند، تصریح کرد: دفاتر پایگاه های بسیج کارمندان می بایست ملجا مردم باشند و کارمند تراز انقلاب اسلامی در بسیج کارمندان پرورش می یابد.

وی با تاکید بر نقش محوری بسیج کارمندان در جهت دهی فرهنگی به دستگاه های اداری شهرستان بیان کرد: مسائل فرهنگی شهرستان باید با حضور در صحنه بسیج ادارات مدیریت شود و الگوی کارمند خدمتگذار و انقلابی در این عرصه در دستگاه ها معرفی گردد.

فرمانده سپاه فیروزکوه به طرح های این قشر بسیج اشاره نمود و میز خدمت ادارات را یکی از بهترین الگو های خدمت رسانی برای تکریم ارباب رجوع برشمرد.

دکتر حیدری منش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش شجره طیبه صالحین در ایجاد هویت مکتبی بسیج، اذعان داشت: حلقات صالحین در دستگاه های شهرستان فیروزکوه باید با هدف تعمیق معنویت و ایجاد روحیه ایثار و کار جهادی شکل یافته و با حضور کارمندان بسیجی بصورت مستمر برگزار گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا