سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه عنوان کرد:

نظارت کامل بازرسان بهداشت محیط بر نحوه دفن بهداشتی اجساد مشکوک و یا مبتلا به کرونا

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی در کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کووید-۱۹ بازرسان بهداشت محیط بر نحوه دفن بهداشتی اجساد افراد مشکوک و یا مبتلا به کرونا نظارت کامل دارند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دکتر مهدی رجب ترقی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، در خصوص نظارت بر نحوه دفن اجساد افراد مبتلا به کرونا، گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی در کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کووید-۱۹ بازرسان بهداشت محیط بر نحوه دفن بهداشتی اجساد افراد مشکوک و یا مبتلا به کرونا نظارت کامل دارند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه در ادامه تاکید کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور کارشناسان بهداشت محیط شهرستان فیروزکوه در ساعات اداری و غیر اداری از مرحله تحویل جسد از بیمارستان، شستشو، غسل کفن و تا مرحله دفن بهداشتی و نهایی اجساد در سطح شهرستان بر روند امور نظارت کامل را دارند.

رجب ترقی هم چنین خاطر نشان کرد: اجساد بیماران مشکوک و یا مبتلا قطعی به کرونا در شهرها با هماهنگی شهرداری ها و در روستاها با هماهنگی دهیاران و با نظارت کارشناسان بهداشت محیط و بهورزان دفن می گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا