علیپور:

همه اماکن ورزشی سرپوشیده در فیروزکوه تعطیل میباشد

رئیس اداره ورزش و جوانان فیروزکوه گفت: تا زمانی که شهرستان فیروزکوه در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشته باشد این محدودیت‌ها ادامه خواهد داشت.

به گزارشhttps://dimenews.ir پایگاه خبری دیمه نیوز، ابوالفضل علیپور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فیروزکوه گفت: بر اساس اعلام ستاد ملّی مبارزه با کرونا، رشته‌های ورزشی گروه ۱ تعطیل میباشد؛ تمام اماکن سرپوشیده _سالن‌های ورزشی، باشگاه‌های بدنسازی، استخر و…_ در شهرستان فیروزکوه نیز تعطیل میباشند.

وی خاطر نشان کرد: تا زمانی که شهرستان فیروزکوه در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشته باشد این محدودیت‌ها ادامه خواهد داشت؛ فقط رشته‌های ورزشی که تمرین آنها در فضای باز انجام میگیرد فعالیت دارند.

علیپور اظهار داشت: به دلیل شرایط کرونایی، فعالیت رشته‌های ورزشی پر خطر مانند ورزش تکواندو و … مدتی است که تعطیل میباشد، البته بعضی از رشته‌های ورزشی در فضای باز و با تعداد محدود ورزشکار میتوانند تمرین‌های خود را داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فیروزکوه عنوان کرد: مربی‌های بعضی از رشته‌های ورزشی ما مانند ورزشی‌های رزمی، در فضای باز و در گروه‌های ۵ الی ۱۰ نفره تمرین‌های خود را انجام میدهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا