سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه:

کارنوال نوروزی ۱۴۰۰ در شهرستان اجرا خواهد شد

سید حسن حسینی با اشاره به اینکه مقدمات برگزاری جشنواره نوروزی ۱۴۰۰ توسط دو گروه از هنرمندان شهرستان در حال فراهم شدن است عنوان کرد: تمیهدات ابتدایی این موضوع توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اتخاذ و در صورت عدم تغایر برگزاری مراسم با ضوابط ستاد ملی مبارزه با کرونا به یاری خدا این مراسم به منظور افزایش نشاط اجتماعی شهروندان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سیدحسن حسینی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه از برگزاری آئین سنتی و ملی نوروز خوانی ۱۴۰۰ تحت عنوان کارنوال نوروزی به صورت شهرستانی خبر داد.

وی با اشاره به اینکه در طی سالیان گذشته شهرستان فیروزکوه تحت عنوان جشنواره ملی کهن دیار میزبان گرو های هنری سراسر کشور بوده است گفت:موضوع برگزاری جشنواره نوروزی ۴۰۰ توسط انجمن هنرهای نمایشی شهرستان مطرح و این موضوع جهت برررسی،تحلیل و پایش بیشتر حسب شرایط فعلی پاندمی کرونا به صورت کارشناسی در دستور این اداره قرار گرفت.

سیدحسن حسینی خاطر نشان کرد: موقیعت جغرافیایی شهرستان فیروزکوه و قرار گیری آن در مرکزیت سه استان تهران ،مازندران و سمنان از امتیازاتی بوده که در صورت برگزاری جشنواره نوروزی ۱۴۰۰ سبب برند سازی نام شهرستان در سطح کشور می شده است.

وی افزود: حسب جلساتی کارشناسی و جمع بندی اوضاع مقرر گردیدبه منظور حفظ سلامت شهروندان محترم موضوع برگزاری جشنواره به صورت سراسری از دستورکار خارج و جشنواره نوروزی ۱۴۰۰ به صورت شهرستانی برگزار شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه مقدمات برگزاری جشنواره نوروزی ۱۴۰۰ توسط دو گروه از هنرمندان شهرستان در حال فراهم شدن است عنوان کرد: تمیهدات ابتدایی این موضوع توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اتخاذ و در صورت عدم تغایر برگزاری مراسم با ضوابط ستاد ملی مبارزه با کرونا به یاری خدا این مراسم به منظور افزایش نشاط اجتماعی شهروندان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا