دهباشی خبر داد؛

کسب رتبه نخست کمیته امداد فیروزکوه در جذب و اعطای تسهیلات اشتغالزایی در استان تهران

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه گفت: کمیته امداد فیروزکوه سال گذشته حدود ۷.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی با همکاری و مساعدت بانک های عامل شهرستان پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عباس دهباشی رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان فیروزکوه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص‌ اشتغالزایی ، کمیته امداد شهرستان فیروزکوه با وجود ۱۰۰۰ خانواده مددجو تحت پوشش و بیش از ۷۰ درصد مددجوی کهن سال ، ۸۰ درصد از وام این نهاد را به غیر مددجوانی که شرایط دریافت وام را داشتند پرداخت کرد.

وی در ادامه افزود: پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت هفت ساله برای افراد ساکن این شهرستان که بیکار بوده و بیمه اجباری نبودند و اقدام به طرح های ایجادی نمودند اقدام گردید.

ریس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه بیان کرد: در ماه مبارک رمضان با پیگیری نماینده محترم مجلس شهرستانهای دماوند و فیروزکوه تعداد ۱۰۰۰ بسته حمایتی که شامل برنج، روغن، ماکارانی و مرغ بین نیازمندان شهرستان توزیع گردید

دهباشی همچنین خاطرنشان کرد: با کمک شهروندان فیروزکوهی امسال ۹۰ میلیون تومان فطریه در سطح شهرستان جمع آوری گردید که نسبت به‌ سال گذشته ۱۰۰درصد رشد داشته و در کمترین زمان ممکن به حساب نیازمندان شهرستان واریز گردید.

وی با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان زیر حمایت این نهاد از راهبردهای اصلی کمیته امداد است، گفت: خدمات این نهاد در بخش های تامین مسکن، اشتغال و خودکفایی، کمک معیشت، کمک هزینه ازدواج، وام ضروری، آموزش و حمایت تحصیلی، بهداشت و درمان، امور حقوقی و قضایی، خدمات مشاوره ای و خدمات نظام وظیفه جهت افراد گروه هدف تعریف شده است.

دهباشی در پایان تاکید کرد: چه در بخش تسهیلات بانکی و چه در زمینه واگذاری کمک های نقدی و سبدهای کالا با حمایت امام جمعه، نماینده مجلس ، فرمانداری، بانک ها، خیران و مردم با یک جهش چندین برابری مواجه شدیم که از همه این افراد صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا