کشف بیش از ۴ میلیارد ریال دوغ فاسد در فیروزکوه

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۲۲۸ هزار و ۴۲۰ بطری دوغ فاسد و تاریخ گذشته در شهرستان فیروزکوه به ارزش ۴ میلیارد و چهل و هشت میلیون ریال خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از فارس، سردار کیومرث عزیـزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران روز گذشته در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی فیروزکوه در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری مقادیر زیادی دوغ فاسد در یک شرکت صنایع غذایی، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی پس از صحت موضوع با هماهنگی دستگاه قضائی نسبت به بازرسی این شرکت اقدام و مقدار ۱۰۷ هزار و ۷۰۰ عدد دوغ لیوانی تاریخ گذشته و ۱۲۰هزار و ۷۲۰ عدد انواع دوغ گازدار تخمیری یک و نیم لیتری و دوغ بدون گاز ۳۰۰ سی‌سی با تاریخ تولید در آینده در مجموع ۲۲۸ هزار و ۴۲۰ بطری دوغ فاسد را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: در این راستا و طی هماهنگی با مقام قضائی اقلام تاریخ گذشته تحویل اداره بهداشت شهرستان شده و اقلامی که در داخل کارخانه تاریخ تولید آن‌ها جلوتر از تاریخ اعلامی بود با توجه به تقلب انجام گرفته از طریق تعزیرات پرونده قضائی تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.

سردار عزیزی در پایان ارزش تقریبی اقلام تاریخ گذشته را بنا به نظر کارشناسان ۴میلیارد و چهل و هشت میلیون ریال اعلام کرد و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع ازهرگونه دپوی اقلام قاچاق، تاریخ گذشته و احتکار سریعاً مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا