رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) فیروزکوه:

کمک ۱۲۰ میلیون تومانی مردم فیروزکوه در طرح قربانگاه سال گذشته/طرح قربانگاه؛ کمک به نیازمندان در عید قربان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) فیروزکوه گفت: هر ساله کمک های قابل توجهی را به مناسبت عید سعید قربان از سوی خیّرین شهرستان فیروزکوه به خانواده های نیازمند شاهد هستیم؛ كمك هاي جمع آوري شده در روز عيد سعيد قربان در سريع ترين زمان ممكن بين نيازمندان توزيع مي شود.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، عباس دهباشی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فیروزکوه، در آستانه عید قربان با اشاره به اجرای طرح قربانگاه، تصریح کرد: هر ساله کمک های قابل توجهی را به مناسبت عید سعید قربان از سوی خیّرین شهرستان فیروزکوه به خانواده های نیازمند شاهد هستیم که پیش بینی می شود امسال این کمک ها بیشتر از سال های قبل باشد.

وی در ادامه با اشاره به این امر که کمیته امداد هر ساله گوشت قربانی در بین خانواده نیازمندان در سطح شهرستان، توزیع می کند، اذعان داشت: کمک های جمع آوری شده در روز عید سعید قربان در سریع ترین زمان ممکن بین نیازمندان توزیع می شود؛ البته کمیته امداد این اقدام را هر ساله با همکاری خیّرین، مراکز نیکوکاری، نذورات مردم خیّر انجام می دهد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه در خصوص میزان گوشت قربانی توزیع شده بین خانواده های نیازمند، اظهار کرد: مردم شهرستان در سال گذشته به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان گوشت قربانی به نیازمندان کمک کردند.

دهباشی در پایان تاکید کرد: شهروندان عزیز می توانند نذورات نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۰۷۷۴۱ به نام اکرام و محسنین فیروزکوه واریز و یا جهت اهدای نذورات غیر نقدی با شماره ۷۶۴۰۰۰۰۵ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا