کولاک و یخبندان در محورهای فیروزکوه / تردد در محورهای فیروزکوه بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست

فرماندار فیروزکوه گفت: کولاک و یخبندان تردد در محورهای فیروزکوه را با سختی مواجه کرده است، مردم و مسافران از سفر غیر ضروری در این محور خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ابوالقاسم مهری شامگاه جمعه اظهار داشت: هم اکنون در محورهای مواصلاتی فیروزکوه شاهد کولاک و یخبندان و بارش برف هستیم و همین امر باعث شده تردد در راه‌های اصلی به کندی صورت گیرد.

فرماندار فیروزکوه گفت: تردد در محورهای فیروزکوه بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست و به منظور حفظ جان و پیشگیری از حوادث احتمالی با هماهنگی راهور تردد خودروها بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

وی با بیان اینکه عوامل راهداری در حال نمک پاشی و ایمن سازی محورهای مواصلاتی هستند توصیه کرد که مردم از هرگونه سفر غیرضروری آن هم بدون زنجیر چرخ در محورهای فیروزکوه خودداری کنند.

مهری افزود: با توجه به کاهش دما و بارش برف و کولاک شدید در ساعات آتی ، کلیه مسافران جهت جلوگیری از بروز حوادث باید با تجهیزات زمستانی و ایمنی کامل از جمله زنجیر چرخ، سوخت کافی، لباس گرم، تغذیه و … در محورهای فیروزکوه تردد داشته باشند.

فرماندار فیروزکوه همچنین در خصوص محور های بخش ارجمند نیز گفت: تردد در کلیه محورهای این بخش به جز روستاهای وزنا و زرمان با زنجیر چرخ امکان پذیر می باشد.

وی در پایان تاکید کرد: با هماهنگی‌های انجام شده دبیرستان حضرت فاطمه زهرا(س) برای اسکان مسافران در راه مانده پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا