یک مصدوم در حادثه واژگونی تانکر حامل قیر در محور فیروزکوه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه و ترافیک نیمه سنگین در محدوده ورودی پایتخت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، در این باره اظهار کرد: بر اساس آخرین‌ گزارش‌های دریافتی هم اکنون ترافیک در مسیر آزادراه قزوین به کرج از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در ادامه آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده آئینه ورزان نیز خبر داد و گفت: برابر اعلام پلیس راه شرق استان تهران و بررسی به عمل آمده، به دلیل واژگونی تانکر حامل قیر و تخلیه بار تانکر در سطح آسفالت در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه محدوده آئینه ورزان، در حال حاضر ترافیک در آن محدوده سنگین است؛ عوامل راهداری و پلیس راه در محل حضور دارند؛ گفتنی است در این حادثه یک نفر مصدوم شد که توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال پیدا کرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان افزود: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا