رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه:

یک هزار و ۳۶۶ مکاتبه در شورای ششم برای رفع مشکلات شهر فیروزکوه انجام شده است

رئیس شورای اسلامی شهر فیروز کوه گفت: شورای ششم تاکنون یک هزارو ۳۶۶ مکاتبه برای پی گیری و رفع مشکلات شهر داشته که نتیجه آن در دریافت بودجه های مناسب برای اجرای امور عمرانی شهر دیده می شود.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، محمد رضا شهر آشوب در نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فیروزکوه اظهار داشت: ۵۲۳ مکاتبه و جلسه خارج شهرستانی با هدف پیگیری و گره گشایی مشکلات شهر و مردم انجام شده است.

وی افزود:  شورای ششم در ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کرد و تاکنون ۱۰۲ جلسه رسمی و ۱۸۴ مصوبه داشته است.

رئیس شورای اسلامی شهر فیروز کوه با بیان اینکه  انتظار داریم مطالبه گری مردم بیشتر شود، اظهار داشت:  تاکنون صرفا ۱۰۲ درخواست مردمی در شورا ثبت شده که نسبت به مکاتبات و پیگیری ها سهم مطالبات مردمی ناچیز است و انتظار داریم که مطالبه گری مردم بیشتر شود.

شهر آشوب ادامه داد: جلسات شورا علنی است و غیر علنی نیست و همان طور که بسیاری از شهروندان در جلسات حضور داشتند سایر شهروندان هم می توانند در صورت تمایل حضور داشته باشند و از روند مصوبات مطلع شوند.

وی  دلیل باقی  ماندن بسیاری از مشکلات و مطالبات را مسائل حقوقی دانست و توضیح داد: اگر برخی از کارها شروع نشده درگیر مسائل حقوقی است و مسائل چندین ساله و اختلافات حقوقی گذشته، بسیاری از زمان شورا و شهرداری را گرفته تا بتواند برخی از مطالبات را رفع و برخی از طرح ها را شروع کند.

رئیس شورای اسلامی شهر فیروز کوه گفت: در سال دوم شورا نیز با همکاری شهروندان در پیشبرد اهداف و آبادانی شهر پیش خواهیم رفت.

در این نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن گرامیداشت روز خبرنگار از همراهی و همکاری خبرنگاران سطح شهرستان در زمینه اطلاع رسانی و درج اخبار شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه تقدیر و تشکر کردند.

شهرستان فیروز کوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰ هزار نفر درفصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا