حیدری منش:

۱۲ فروردین در تاریخ ایران اسلامی اولین نمود مردم‌سالاری دینی است

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: ملت ایران با رای اکثریت و قاطع مردم، استقرار حاکمیت اسلام را تثبیت نمود.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، محمد حیدری منش، فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران که بر مبنای هویت الهی شکل گرفت و با رهبری امام راحل پیروز شد، مورد اقبال آحاد انسان‌های آزاده در سراسر جهان قرار گرفت.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی روح معنویت، استقلال‌خواهی و ظلم‌ستیزی را الگوسازی نمود و با نفوذ معنوی در میان آزادگان جهان در نبرد با نظام سلطه شرایطی را رقم زد که در حال حاضر، همه گزینه‌های امیدواری دشمن در کارزار با ملت ایران، ناتوان و ناامید گردیده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه بیان داشت: دوازدهم فروردین‌ ماه در تاریخ ایران اسلامی اولین نمود مردم سالاری دینی است چرا که امام امت در این روز نوع حکومت را به انتخاب مردم واگذار کرد و ملت ایران با رای اکثریت و قاطع مردم، استقرار حاکمیت اسلام را تثبیت نمود و این‌گونه امام و امت در مسیری واحد، جمهوریت و اسلامیت نظام را به منصه ظهور رساندند.

حیدری‌منش خاطرنشان کرد: پیروزی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر جبهه کور اهل سلطه، علاوه بر پایگاه مردمی، مرهون انفاس قدسیه امام راحل (ره) و رهبری حکیمانه و الهی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که با احیای گنجینه ایمانی ملت بصیر ایران، کشور و مردم را ذیل پرچم اصل مترقی ولایت فقیه در برابر زنجیره‌ای از توطئه‌ها، ترفندها و نقشه‌های شیطانی و جنگ ترکیبی دشمن متحد کرده‌اند تا نصرت جمهوری اسلامی ایران در این مسیر، نصرت خدا باشد.

وی ادامه داد: حرکت شتابان نظام اسلامی به سوی ایران قوی باعث شده که نظام سلطه از همه ظرفیت‌ها برای جلوگیری از این بالندگی و اقتدار استفاده کند. از جمله در پاییز سال گذشته دشمنان و در رأس آنها رژیم تروریستی آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل با خیالی خام تصور می‌کردند با ایجاد جنگ ترکیبی و نیز اردوکشی خیابانی به وسیله پیاده نظام خود و برهم زدن امنیت عمومی مردم، می‌توانند استحکام مردمی نظام را مورد تهدید قرار دهند.

فرماندار فیروزکوه تاکید کرد: حضور میلیونی مردم با بصیرت، مقاوم و غیور ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای مختلف کشور و شهرستان فیروزکوه نشان داد محاسبات دشمن غلط بوده است؛ از این رو، می‌توان ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ را تصویری از رجوع به رأی مردم و در امتداد اولین انتخابات واقعی این ملت، یعنی همه‌پرسی ۱۲ فروردین ۵۸ دانست.

حیدری منش تصریح کرد: در طی چهار دهه گذشته یکی از سیاست‌های اصلی استکبار جلوگیری از پیشرفت و از کار انداختن تولید کشور بوده، اما تجربه به ما آموخته است که هر زمان مردم در صحنه حضور داشته‌اند، کارهای ناشدنی انجام و مشکلات بزرگ حل شده است.

وی ضمن گرامی‌داشت یاد، نام، خاطره و آرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای همیشه جاویدان انقلاب اسلامی به ویژه شهیدان والامقام همچون حاج قاسم سلیمانی و ۴٨٢ شهید گلگون کفن شهرستان فیروزکوه و تبریک یوم‌الله ۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی را به امت شهید پرور شهرستان فیروزکوه، تاکید کرد: با سرلوحه قرار دادن شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» در جهت تحقق آن در شهرستان فیروزکوه با شکل دهی به اقدامات دولت در حوزه حمایت از افزایش تولید تمام ظرفیت‌ها را به کار خواهیم بست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا