همزمان با سفر رییس جمهور به شهرستان های فیروزکوه و دماوند صورت گرفت؛

تشکیل ستاد پاسخگویی برخط به درخواست‌های مردمی در سامانه سامد

مدیرکل بازرسی استانداری تهران از تشکیل ستاد ویژه پاسخگویی برخط کارشناسان این اداره کل به درخواست‌های شهروندان همزمان با سفر رییس جمهور به شهرستان های فیروزکوه و دماوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اسدالله تقی زاده روز پنج‌شنبه در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان های فیروزکوه و دماوند گفت: همزمان با سفر رئیس‌جمهور محترم به شهرستانهای فیروز کوه و دماوند پاسخگویی تلفنی در سامانه ارتباطی مردم با دولت (سامد) انجام شد.

تقی زاده ادامه داد : باتوجه به سفر رئیس‌جمهور به شهرستان‌های فیروز کوه و دماوند پاسخگویی آنلاین و مشاوره و ثبت درخواست‌های مردمی در سامانه سامد با محوریت نهاد ریاست جمهوری و اداره کل بازرسی و ارتباط مردمی استانداری تهران انجام شد.

مشاور استاندار و مدیر کل بازرسی اظهار کرد: در این برنامه که همزمان با این سفر صورت گرفت بمنظور ثبت درخواست‌های مردم بارئیس‌جمهور و راهنمایی و مشاوره در ارتباط با موارد اعلامی اقدامات لازم صورت پذیرفته و خط ارتباطی ۱۱۱ فعال و همکاران معاونت ارتباط مردمی بیش از ۳۰۰ مورد پاسخگویی داشتند.

وی تصریح کرد : دریافت و پردازش نامه‌های مردمی در سفر نیز یکی از اقدامات اجرایی بود که با نظارت و هماهنگی مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا