فرماندار فیروزکوه:

حضور حداکثری در انتخابات راه خدمت به مردم را هموار می‌کند

فرماندار فیروزکوه گفت: شرکت گسترده و حداکثری مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری راه خدمت را برای مردم به دنبال دارد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، محمد حیدری منش ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بار دیگر با مشارکت بیش از ۸۰ درصدی خود در انتخابات حماسه ساز شدند.

وی ادامه داد: با حضور پر شور مردم فیروزکوه در چهاردهمین دوره ریاست جمهوری رکورد دیگری از حضور در این آزمون مهم سیاسی ثبت شد.

فرماندار با اشاره به وقوع سیل در شهرستان سواد کوه و مسدود شدن جاده فیروزکوه در مسیرهای رفت و برگشت خاطر نشان کرد: با وجود شرایط سخت مردم همیشه در صحنه باز هم در پای صندوق‌های رای حضوری پر شور داشتند و آرای خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی هدیه کردند.

حیدری منش ادامه داد: در شهرستان فیروزکوه ۵۴ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده بود ۲۹ شعبه ثابت و ۲۵ شعبه سیار و تجمیع آرا در شهرستان پس از شمارش، رقم ۱۴ هزار و ۸۱۸ رای اعلام شد.

فرماندار فیروزکوه گفت: در سطح شهرستان با حضور عوامل اجرایی در شورای نگهبان، مجموعه های انتظامی و اعضای شورای تامین شهرستان انتخابات درکمال امنیت و صحت برگزار شد که مهر تاییدی بود به حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان که وابستگی خود را به ولایت و شهدای عزیز در این انتخابات نشان دادند.

حیدری منش خاطر نشان کرد: ازمردم شریف و ولایتمدار شهرستان دعوت می کنیم تا در انتخابات دور دوم ریاست جمهوری که روز ۱۵ تیر برگزار می‌شود، دوباره حضور پر شوری داشته باشند و با انتخاب کاندیدای اصلح نقش خود را در آینده این مرز و بوم ایفا کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا