نامزد انتخاباتی:

فیروزکوه ظرفیت فراوانی برای سرمایه‌گذاری و جذب گردشگر دارد

نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی تهران در فیروزکوه و دماوند گفت: این شهرستان با توجه به مناطق زیبا ظرفیت فراوانی برای جذب گردشگر اعم از داخلی و خارجی دارد که با سرمایه‌گذاری در این بخش بخشی از مشکلات اشتغال مردم منطقه حل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از ایرنا، اکبر یوز‌باشی روز چهارشنبه طی مصاحبه‌ای با اشاره به ظرفیت خوب گردشگری در شهرستان فیروز‌کوه، توضیح داد: این شهرستان جلوه‌های گردشگری و موقعیت جغرافیایی خوبی دارد اما باید به موضوع مهم دسترسی گردشگران به مناطق زیبای طبیعی و گردشگری توجه داشته باشیم.

نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی تهران در فیروزکوه و دماوند گفت: برای خدمت صادقانه به میدان انتخابات آمدم و اصل شفافیت و عمل به وعده‌ها را در طی خدمت صادقانه در اولویت قرار دادم.

دسترسی آسان گردشگران

وی ادامه داد: دسترسی آسان گردشگران گامی برای ترغیب حضور بعدی آنها در منطقه است اما اگر گردشگر مدت زیادی را در ترافیک محدوده گیلاوند بماند و امکانات رفاهی نداشته باشد رغبتی به حضور مجدد در منطقه نخواهد داشت.

یوز باشی ادامه داد: مبحث گردشگری در منطقه نیاز به کار کارشناسی و تخصصی دارد و در این راستا باید از ظرفیت متخصصان برای ارتقای سطح گردشگری منطقه بهره ببریم و با رفع مشکلات موجود از صرف هزینه‌های بالا در زما‌‌ن‌های آتی جلوگیری کنیم.

وی افزود با بیان اینکه نگاه ما به حوزه گردشگری شهرستان فیروز‌کوه با توجه به اینکه وضعیت گردشگری بسیار خوبی در منطقه داریم کمرنگ است.

بانوان نیز نقش موثری در پرشورکردن انتخابات دارند

یوز باشی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی باید بخش عمده ای از موضوعات خود را به بانوان تخصیص بدهد ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها و بارها بر نقش موثر بانوان اشاره کردند و توصیه‌های به جا و درستی درباره بانوان داشتند.

وی افزود: واگذاری مسئولیت به بانوان در بسیاری از موارد اثر بخش بوده و بانوان باید در موضوعات مختلف دیده بشوند و به آنها مسئولیت‌هایی واگذار شودبا توجه به اینکه بانوان در کشور ما جایگاه والایی دارند و باید به آنها توجه ویژه داشته باشیم.

اکبر یوزباشی متولد شهر آبسرد شهرستان دماوند و فارغ التحصیل رشته کارشناسی حقوق قضایی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است.

ریاست دایره حقوقی بانک اقتصاد سابق که پس از فرآیند ادغام تعدادی از بانک‌ها، نقش مؤثر و بسزائی در حوزه حقوقی بانک بزرگ سپه ایفا کرد را می‌توان بخشی از سابقه کاری وی محسوب کرد. از دیگر سمت‌های وی می‌توان از مدیر و مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوقی در بانک‌های سپه و مهر اقتصاد سابق، مشاور دبیر کل و عضو کمیته حقوقی سازمان فجر ملل اسلامی، عضو کمیته امور تخصصی حقوقی نظام پیشنهادات بانک سپه، ریاست هیأت مدیره شرکت تعاونی مسکن مهر هفت دماوند نام برد.

مدیر مسئولی و سردبیری نشریات دانشجویی، فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در شهرستان دماوند و استان تهران، مسئولیت در حوزه‌ها و پایگاه‌های شهری، دانشجویی و ادارات بخش دیگری از فعالیت‌های اکبر یوز باشی کاندیدای نمایندگی مجلس دوازدهم شورای اسلامی در شهرستان فیروز کوه است.

شهرستانهای فیروز کوه و دماوند دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی هستند.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا