با صدور هشدار هواشناسی مبنی بر فعال شدن سه سامانه؛

مدیریت بحران استان تهران آماده‌باش کامل است

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر فعالیت سه سامانه گسترده بارشی، کاهش دما و وزش شدید باد، از آماده باش کامل مدیریت بحران در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، یزدی مهر در خصوص لغزندگی معابر و جاده‌ها هشدار داد و بر ضرورت عدم ترددهای غیر‌ضروری به ویژه در گردنه‌های برف‌گیر که با کاهش دید و مه گرفتگی مواجه می‌شوند تاکید کرد.

وی با بیان اینکه سیلابی شدن مسیل‌ها و بالا آمدن سطح رودخانه‌ها محتمل است، گفت: از همه مردم عزیز می‌خواهیم از توقف در بستر مسیل‌ها و حاشیه رودخانه‌ها جدا بپرهیزند و مسئولان مربوطه نیز نسبت به پاک سازی دهانه پل‌ها، لایروبی کانال‌ها و آب روها توجه ویژه داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر عدم صعود به ارتفاعات تاکید کرد.

وی افزود: ضروری است که مردم عزیز در خصوص تأسیسات و لوله‌های آبرسانی تمهیدات لازم را بیاندیشند همچنین توجه ویژه ای نسبت به مدیریت حامل‌های انرژی داشته باشند تا خدایی ناکرده شاهد قطعی گاز نباشیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران در استان تاکید و اظهار کرد: با توجه به ابلاغ هشدار به دستگاه‌های اجرایی و امدادی از همه عزیزان می‌خواهیم علاوه بر نیروی انسانی تجهیزات کامل و اورهال در اختیار داشته باشند تا بهترین خدمت رسانی به مردم انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا