محمد حیدری منش، فرماندار فیروزکوه:

مردم ثابت کردند بر عهد خود با امامین انقلاب پایبند هستند / تبلور حضور خود را در انتخابات نشان دهیم

فرماندار فیروزکوه در جمع مردم انقلابی این شهرستان گفت: مردم ثابت کردند بر عهد خود به انقلاب پایبند هستند و از آنان خواست تبلور حضور خود در  انتخابات را نیز نشان دهند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، محمد حیدری‌منش، فرماندار شهرستان فیروزکوه در جمع مردم انقلابی فیروزکوه اظهار کرد: قطعاً راهپیمایی ۲۲بهمن سال ۱۴۰۲ ادامه مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۵۷ است؛ امروز مردم فیروزکوه ثابت کردند پیوند آنها با انقلاب اسلامی گسستنی نیست؛ امروز ثابت کردند تمام توطئه‌ها و ترفندهای دشمن خوابی بیش نیست؛ مردم امروز ثابت کردند بر عهد خود با امامین انقلاب پایبند هستند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این راهپیمایی مردم در شهر و روستا با انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنند؛ بعد از ۴۵ سال برای تجدید میثاق همه در میدان آمدیم و پایداری به ارزش‌ها را فریاد زدیم؛ امروز در عید فطر انقلاب اسلامی تحول مادی و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی را شاهد هستیم.

حیدری منش تاکید کرد: امسال تجدید میثاق شد که ما بر استقلال خود پایبند هستیم و دشمنان ما در اراده این مردم شریف اثرگذار نیستند؛ امروز برخلاف تمام توطئه‌های دشمن مردم پای کار انقلاب ایستاده اند و تکرار کردند جنگ های ترکیبی دشمن علیه ملت ایران بر اراده آنها تاثیری ندارد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه اشاره داشت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف علاج حل مشکلات کشور است؛ دولت مردمی با نگاه جهادی در تلاش است مشکلات مردم را حل نماید؛ در این دولت گفتمان واحد در کشور صورت گرفت و دولت در رویه خود ثابت کرد همسو با نگاه رهبری هستند.

وی تصریح کرد: افزایش فروش نفت، رفع ناترازی انرژی، تعامل بر مبنای عزت و اقتدار با کشورها در سیاست خارجی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و راکد دولت قبل، افزایش تولید خودرو، واگذاری کار به مردم از جمله دستاوردها و خدمات دولت مردمی آیت الله رئیسی است.

حیدری منش تاکید کرد: در ۱۱ اسفندماه خروش دیگری از مردم ولایتمدار شهرستان فیروزکوه در عرصه انتخابات را شاهد خواهیم بود؛ تصور دشمن در قضیه فشار حداکثری بر این است که مردم در این موضوع عقب نشسته اند و جایی که باید تبلور حضور خود را نشان دهیم انتخابات است؛ باید به دشمن نشان دهیم در صحنه هستیم.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: با حضور مردم به دشمن نشان می‌دهیم نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری آیت الله خامنه‌ای و پای کار بودن مردم ولایتمدار پابرجاست؛ مردم با حضور در انتخابات این پیام را به دشمنان می‌دهند که پای کار انقلاب هستند و دشمنان با این حضور عقب نشینی می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا