فرماندارفیروز کوه:

وقوع سیل هم مانع حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری نشد

فرماندارفیروزکوه گفت: تمهیدات لازم برای مشارکت بدون دغدغه شهروندان در شهرها و روستاهای شهرستان فراهم شده و وقوع سیل مانع خلق حماسه پر شور ریاست جمهوری نیست.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمد حیدری منش روز جمعه در حاشیه حضور خود در شعبه امامزاده اسماعیل‌(ع) به خبرنگاران گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی و راهداری را به صورت آماده باش هستند تا در بحث چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آمادگی لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: مجموعه راهداری و عوامل جاده‌ای شهرستان که از روز گذشته درحال فعالیت برای بازگشایی مسیراستان مازندران هستند به صورت آماده باش حضور دارند و اگر امروز به دلیل بارش شدید باران یا احتمال وقوع سیل‌، انسداد مسیر در نقطه ای داشته باشیم، خدمت‌رسانی در اسرع وقت انجام شود.

فرماندار فیروز کوه افزود: بالگرد و ظرفیت‌های ویژه مانند خودروهای کمک‌دار هم برای حضور عوامل اجرایی در سرصندوق‌های رای پیش‌بینی شده تا تک تک آرای مردم را به عنوان حق‌الناس جمع‌آوری و از آنها پاسداری کنیم.

حیدری منش خاطر نشان کرد: اقدامات لازم برای حضور پرشور شهروندان در انتخابات و خلق حماسه‌ای دیگر انجام شده و مدیران دستگاه‌های اداری شهرستان به بسیج همه امکانات و ظرفیت‌ها برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات ملزم شدند.

وی توضیح داد: رای اولی‌های شهرستان هم به عنوان عوامل اجرایی در روند برگزاری انتخابات مشارکت می‌کنند.

فرماندار فیروز کوه گفت: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان فیروز کوه در ۵۴ شعبه برگزار می‌شود و در این حماسه بیش از یک هزار و ۷۰۰ نفر از عوامل اجرایی‌، نظارت و انتظامی در شعب اخذ رای فعالیت دارند.

شهرستان فیروز کوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰هزار نفر درفصول محتلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا