فرماندار فیروزکوه:

۱۸۰۰ نفر در فرآیند انتخابات ریاست جمهوری فیروزکوه فعالیت می‌کنند

فرماندار فیروزکوه از آمادگی این شهرستان برای برگزاری انتخابات هشتم تیرماه خبر داد و گفت: ۱۸۰۰ نفر در فرآیند انتخابات ریاست جمهوری فیروزکوه فعالیت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، محمد حیدری‌منش صبح پنجشنبه در نشست ستاد انتخابات فیروزکوه اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل ستاد انتخابات کشور، پنج نفر به عنوان عوامل اجرایی در هر شعبه اخذ رأی فعالیت خواهند داشت که از این تعداد یک نفر به عنوان کاربر با دستگاه احراز هویت فرآیند انتخابات را پیگیری می‌کند.

حیدری‌منش افزود: مجموعاً در سطح شهرستان ۱۸۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی، امنیتی، انتظامی، نمایندگان فرماندار و هیأت‌های اجرایی و نظارت فرآیند انتخابات فعالیت دارند.

وی گفت: در نشست امروز هم پیرامون موضوع آغاز فضاسازی شهری و تبلیغات محیطی بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار فیروزکوه افزود: از طرفی هم پیرامون نقاط آنتن‌دهی دستگاه احراز هویت در مناطقی که عشایر حضور دارند بررسی لازم انجام و مباحث مربوط به تأمین زیر ساخت‌ها و امکانات لازم برای شعب اخذ مستقر در این مناطق پیگیری شد.

حیدری‌منش با اشاره به ممنوعیت بکارگیری امکانات دولتی در تبلیغات نامزدها تاکید کرد: اخطارهای و هشدارهای لازم به دستگاه‌های اجرایی شهرستان ابلاغ شد و دستگاه‌ها مکلف هستند تابع قوانین انتخابات باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا