فرماندار فیروزکوه:

۲ هزار نفر از ابتدای تعطیلات نوروز به فیروزکوه سفر کرده‌اند

فرماندار فیروزکوه از اسکان ۴۷۰ نفر در اسکان فرهنگیان این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ تاکنون دو هزار نفر به فیروزکوه سفر کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز از خبرگزاری مهر، محمد حیدری‌منش طی مصاحبه‌ای در خصوص ارائه خدمات سفر فیروزکوه اظهار کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی و برنامه‌هایی که برای خدمات سفر فیروزکوه تدارک دیده شده بود، شاهد اسکان بیش از ۴۵۰ نفر در اسکان فرهنگیان بودیم.

حیدری‌منش با بیان اینکه با مراجعات جدید هم اکنون تعداد اسکان فرهنگیان فیروزکوه به ۴۷۰ رسید است گفت: در حوزه گردشگری و بوم گردی و حضور گردشگران در مراکز اقامتی ۱۵۰۰ نفر اسکان یافته اند و مجموعاً تا کنون بیش از ۲ هزار نفر در ایام تعطیلات نوروز به این شهرستان سفر کرده‌اند.

فرماندار فیروزکوه در ادامه به خدمات در حوزه راه‌های این شهرستان اشاره کرد و افزود: طی برنامه‌هایی که در قالب ساماندهی ترافیک و برنامه‌های ستاد خدمات سفر داشتیم، خوشبختانه در محورهای مواصلاتی حادثه فوتی نداشتیم و شاهد اقدامات مطلوب ایمن سازی توسط راهداری بوده ایم.

وی به آماده سازی و بهره برداری از نماز خانه گدوک اشاره و بیان کرد: این نمازخانه برای اولین بار راه اندازی و مورد استفاده همه شهروندان و مسافران نوروزی قرار گرفته است.

حیدری منش با اشاره به اینکه در منطقه فیروزکوه ۱۱۰ اثر تاریخی به ثبت رسیده است عنوان کرد: فیروزکوه در زمینه مناطق تاریخی و گردشگری از طرفیت خوبی برخوردار است و طی این ایام شاهد حضور چشمگیر گردشگران در این منطقه هستیم.

فرماندار فیروزکوه با اشاره به برپایی ایستگاه نوروزگاه این شهرستان گفت: در این ایستگاه خدمت افطار دهی به مسافران همراه با اقامه نماز انجام می‌شود

وی به ارزیابی از نانوایی‌ها و مراکز توزیع اقلام اساسی فیروزکوه اشاره کرد و افزود: در این زمینه نیز خدمات در حال ارائه است و بازرسی‌ها به صورت مستمر انجام می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا